Často se ptáte

Máte otázky? Rádi Vám na ně odpovíme v této sekci. Pokud zde na svou otázku nenajdete odpověď, neváhejte nám zavolat na infolinku. Rádi Vám poradíme.

Nikam nemusíte chodit ani nic posílat poštou. Stačí zvolit správný formulář zde na stránkách a vyberete jeden domov pro seniory a my tak automaticky přibalíme balení GS Vitaminů C se šípky do hromadné zásilky, které po skončení celé akce odešleme do vybraných domovů.

Ano, můžete. Stačí si zde na stránkách vybrat formulář pro ty, kteří si nezakoupili (Nemají krabičku) GS produkt a chtějí udělat dobrý skutek a můžete vybrat jeden domov pro seniory, do kterého necháme poslat hromadnou zásilku s GS Vitaminem C se šípky.

Dárek od nás dostane opravdu každý! Ti, kteří si koupili GS produkt, mohou získat poukaz na alza.cz v hodnotě 5000 Kč, roční kúru přípravků GS nebo voucher na přípravek GS a Cemio.

Ti, kteří si nekoupili GS přípravek a chtějí pouze udělat dobrý skutek, také dostanou dárek.

Každý dostane voucher na přípravek GS (v nižší hodnotě než ti, kteří mají kód z krabičky).

Kód najdete Vy nebo obdarovaný uvnitř dárkového balení zespoda na víčku papírové krabičky.

Kód z krabičky přepište do kontaktního formuláře.

Akce trvá od 1. 11. 2022 do 31. 1. 2023. Později už nebude možné kód uplatnit ani vybrat dárek pro domov seniorů.

Domovů pro seniory, stacionářů a jiných zařízení jsou v České republice stovky. Bohužel není v naší moci obdarovat úplně všechny seniory, které v okolí máme. Proto jsme náhodným způsobem vybrali a oslovili v každém kraji jen některé domovy. Pokud nenajdete domov ve svém městě, určitě najdete nějaký ve svém kraji.

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.

Telefonní kontakt

+420 253 253 160

Invalid Email