Ústecký kraj

Domov pro seniory a pečovatelská služba Česká Kamenice

V okrajové části České Kamenice v blízkosti lesa se nachází v historické budově domov pro seniory. Nový domov tu může najít 68 klientů. Jedná se tedy o menší zařízení, což umožňuje vytvoření domácího prostředí.

budova - upraveno
skupina - upraveno
u stolu - upraveno
budova web
na pokoji web
na chodbě web

Domov seniorů - Sestřičky s. r. o.

Náš domov je otevřený teprve krátce od 1. 6. 2020, jsme rodinný domov -  kapacitně je domov na 17 lůžek, většina pokojů - bytů je jednolůžkových - garsoniéry. Máme k dispozici dva dvoulůžkové pokoje určené především pro manželské páry. Domov vznikl náročnou rekonstrukcí několik let opuštěného objektu v Mostě. O klienty pečuje vstřícný a milý personál dle individuálně nastavených požadavků klienta.

Dům pokojného stáří sv. Ludmily

Posláním Domu pokojného stáří sv. Ludmily je poskytnout osobám v seniorském věku, osobám ve věku od 65 let, ale také osobám trpícím Alzheimerovou, stařeckou a ostatními typy demencí důstojné a klidné prožití stáří v rodinném, důvěrném a bezpečném prostředí s ohledem na individuální a specifické potřeby. 

budova web
oslava web
parta web
web1
web2
web3

Domov pro seniory SENMED Meziboří

Senior centrum Meziboří je místem, kde pečujeme o naše klienty s úctou a porozuměním. Snažíme se každému z nich vytvořit příjemné domácí prostředí, ve kterém přichází do kontaktu se svými vrstevníky, přáteli a rodinou.

Představujeme koncept kvalitního bydlení pro seniory spolu se sociální, zdravotní a rehabilitační péčí v klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti autobusového spoje v malebném Meziboří. V klidném prostředí se specializujeme zejména na poskytování péče osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Scroll to Top